Zbulohet e vërteta! Ja pse Shpetim Desku nuk e fton në emision Shefqet Krasniqin

Udhëheqësi i emsionit Kosovë Show Shpetim Desku ka reaguar në nje status të postuar në rrjetin social Facebook, shkruan Prishtina.news.

Kerkesa të shumta që i ftuar në emisionet e radhes të jete Hoxha Shefqet Krasniqi, ai ka treguar për here të parë pse ai nuk është ardhur ende në emision.“Ju theme qe une Shpetim Desku e kame ftuar dy here.

Per te qene ne studio por Ai nuk ka pasur mundesi dhe i ka pasur disa kerkesa”