Turqi, 4 të plagosur si pasojë e një shpërthimi në Stamboll

n_106097_1

Një pako, që po dërgohej në një kompani pajisjesh elektronike dhe inxhinierike, ka shpërthyer në qarkun Maltepe të Stambollit këtë të hënë, duke plagosur 4 persona.

Raportohet se shpërthimi ndodhi sapo një punonjës hapi pakon. Katër të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen. Njëri prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë.

14 nëntor 2016 (gazeta-Shqip.com)

You must be logged in to post a comment Login

Contact Form Powered By : XYZScripts.com