Tjetër shqiptar masakrohet në burgjet e Francës, të riut i thyejnë krahun

Vetëm dy muaj pas ngjarjes tragjike në Francë, ku një 23-vjeçar shqiptar u masakrua në burgun e Marsejës dhe ndërroi jetë pasi kaloi në koma, përsëritet një histori e ngjashme.

Një video e rëndë ka mbërritur në redaksinë e JOQ.al, nga disa të rinj shqiptarë, që kanë arritur të filmojnë brenda një burgu në Francë, masakrën që i është bërë një bashkatdhetari të tyre.

Në video mund të shikohet qartë djali i cili shtrihet për tokë, ndërsa në shumicën e kohës një polic që i vërsulet ashpër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *