Tifozat ‘Kuq e Zi’ ndezin atmosferën në Elbasan (VIDEO)

Në prag të ndeshjes kundër Izraelit tifozët shqiptarë janë treguar të papërmbajtshëm duke krijuar një atmosferë elektrizuese me këngë dhe hare.

Kushte e motit jo të favorshme dhe masat e forta të sigurisë nuk kanë penguar tifozët kuqezinj të festojnë si të çmendur.

Më poshtë mund të shihni videot si po pritet përballja mes Shqipërisë dhe Izraelit.

 

You must be logged in to post a comment Login

Contact Form Powered By : XYZScripts.com