Shkupi fiton ndaj Vardarit, goli i dytë një spektakël i vërtetë

Shkupi pas shumë kohe ka arritur të shënoj fitore kundër Vardarit. Kampionët në fuqi u mposhtë me rezultatin 2-0 në Çair, falë golave të Muarem Bajramit dhe Goran Stojkovskit në pjesën e dytë të takimit.
Që të dy golat kanë qenë mjaft të bukur, mbi gjitha goli i Stojkovskit i cili solli gëzim të pa-përshkruar tek tifozët e Shkupit, raporton SHENJA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *