Pamje tmerri, shihni çfarë ka mbetur pas “uraganit” të mbrëmshëm (FOTO-VIDEO)

Shqipëria gjendet nën ujë dhe dhjetra banorë kërkojnë të evakuohen për shkak të reshjeve të shiut të cilat sa vijnë e shtohen.
Në galerinë më poshtë mund të shikoni pamjet pas natës së mbrëmshme në autostradën Tiranë-Durrës.

Por jo vetëm kaq, në videon më poshtë mund të shihni pamje të cilat i përngjajnë skenës që lë pas një uragan, makina të prishura dhe të bllokuara kapicë mbi njëra tjetrën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *