Në njërën dorë armën, në tjetrën fëmijën; Polici vret dy hajdutët (VIDEO)

Një video shokuese është filmuar nga kamerat e sigurisë në një farmaci në Brazil në qendër të qytetit të Campo Limpo Paulista, ku një efektiv policie, jo në detyrë, ka vrarë 2 hajdutë.

Rreshteri Rafael Souza kishte hyrë në farmaci bashkë me bashkëshorten dhe djalin e tij, për të blerë ilaçe, kur pas tyre kanë hyrë dy persona të armatosur për të grabitur farmacinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *