Klopp insiston për lojtarin e Barcelonës

gettyimages-588190292-0_1479055879-4656192

 

Jurgen Klopp e dëshiron Arda Turanin në Liverpool

Mesfushori turk i Barcelonës, Ardan Turan, mund të largohet gjatë verës nga katalunasit.

Turan nuk po arrin të zë vend në formacionin e Luis Enriques, i cili kërkon më shumë minuta, përcjell Gazeta Express.

Këtë mund t’ia garantojë Jurgen Klopp, te Liverpooli. Trajneri gjerman e njeh shumë mirë ish mesfushorin e Atletico Madridit dhe për këtë do të bëjë gjithçka që ta transferojë atë në ‘Anfield’. /Express/

You must be logged in to post a comment Login

Contact Form Powered By : XYZScripts.com