Formacioni zyrtar i Shqipërisë kundër Izraelit

ae54

Pas pak fillon takimi i Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Izraelit, i vlefshëm për kualifikimet për Kampionatin Botëror “Rusia 2018”.

Favorit është Kombëtarja e shqiptarëve, por nuk besohet se do të jetë një ndeshje e lehtë, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare.

Formacioni i Shqipërisë: Berisha, Agolli, Mavraj, Gjimshiti, Hysaj, Kukeli, Memushaj, Xhaka, Roshi, Lullaku, Balaj.

You must be logged in to post a comment Login

Contact Form Powered By : XYZScripts.com