Mbella ndahet me FC Shkupin

Emanuel Mbella edhe zyrtarisht është një futbollist i lirë. Sulmuesi kamerunas me pasaportë franceze është ndarë me FC Shkupin dhe tashmë është në kërkim të një skuadre të re. Lajmin …

LEXO MË SHUMË