Pacolli takohet me Erdogan-in

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, është takuar me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, njofton Klan Kosova. Pacolli ka takuar Erdoganin derisa po qëndron …

LEXO MË SHUMË