Video ekskluzive: Shikoni si e gjuajti dashnori xheloz punëtoren në marketin Kipper në Çair

Video ekskluzive: Shikoni si e gjuajti dashnori xheloz punëtoren në marketin Kipper në Çair

On

Ç njoftoi Zhurnal për incidentin që ndodhi para pak çastesh në marketin “Kipper” në Çair, bëhet fjalë për një mosmarrëveshje private mes dy të rinjëve, A.SH dhe A.GJ. Në këtë incident e plagosur ka mbetur e punësuara në këtë market A.GJ. Këtë…

Çfarë po fsheh NASA dhe pse heshtin shkencëtarët? Ja çfarë do të ndodh këtë vit

Çfarë po fsheh NASA dhe pse heshtin shkencëtarët? Ja çfarë do të ndodh këtë vit

On

Një shkëmb i stërmadh i hapësirës mund të bjerë në tokë në vitin 2135, sepse anija e NASA-s – e projektuar për të mbrojtur planetin tonë nuk do të jetë në gjendje ta shmangë atë, paralajmërojnë shkencëtarët. Projekti i NASA-s “Hypervelocity Asteroid…

Bota drejt Luftës së III Botërore: Ja cili shtet do të mund ta fitonte

Bota drejt Luftës së III Botërore: Ja cili shtet do të mund ta fitonte

On

Bota po alarmohet nga tensionet e fundit midis Amerikës dhe Rusisë. Po të shtosh dhe ambiciet bërthamore të Koresë së Veriut, mendimet shkojnë për një Luftë të Tretë Botërore. Por kush do të fitonte, po të ndodhte? Tensionet nëpër botë u ngritën…