Bullgaria sot zgjedh presidentin

bolgariya_flag_290916

Bullgaria voton në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, raporton Sputnik.

Bullgarët duhet të zgjedhin mes Rumen Radev dhe Tsetska Tsacheva gjatë balotazhit në zgjedhjet presidenciale, transmeton arbresh.info.

Qendrat e votimit janë hapur qysh në orën 07:00 të kohës lokale./Arbresh.info

You must be logged in to post a comment Login

Contact Form Powered By : XYZScripts.com