Video më inspiruese se kjo nuk keni parë: I humbi të gjitha, por fitoi shumë më shumë…

Video më inspiruese se kjo nuk keni parë: I humbi të gjitha, por fitoi shumë më shumë…

On

Sa shumë njerëz në botë e kërkojnë suksesin, por kanë frikë përpara ndryshimit që duhet të bëjnë në jetë. Por dikush edhe kur e arrin suksesin i ndodh diçka e papritur në jetë. Një aksident ia ndryshon të gjithë kahjen e jetës….

Ndërpritet ndeshja Vardar-Renova, tifozët maqedonas “Komiti” fyejnë shqiptarët!

Ndërpritet ndeshja Vardar-Renova, tifozët maqedonas “Komiti” fyejnë shqiptarët!

On

Është ndërperë për 5 minuta ndeshja mes Vardarit dhe Renovës në stadiumin “filipi i Dytë” në Shkup, për shkak të brohoritjeve antishqiptare të një grupi tifozësh të Vardarit, “Komiti”, informon gazeta Lajm. Në minutën e 35-të arbitri Delco Jakimovski për shkak të…

Vrasësi Boban Iliç do të rigjykohet në Shkup, çfarë po ndodh me krimin që tronditi shqiptarët

Vrasësi Boban Iliç do të rigjykohet në Shkup, çfarë po ndodh me krimin që tronditi shqiptarët

On

Boban Iliç fitoi lirinë dy ditë në parë per shkak të gafës së prokurorëve të çështjes, të cilët e kategorizuan vrasjen e Almirit të vogël, si ngjarje aksidentale. Mirëpo, gjërat nuk do të jenë kaq të thjeshta për të. Albeu.com mësoi ekskluzivisht…

“Ti je me vlerë dhe duhet të vishesh e të mbulohesh”. Këshilla e Muhammad Ali për të bijën e tij

“Ti je me vlerë dhe duhet të vishesh e të mbulohesh”. Këshilla e Muhammad Ali për të bijën e tij

On

Të gjithë e njihnin Muhammad Ali dhe e dinin se ai kishte të shtatë vajza. Ajo çfarë njerëzit nuk dinë, është se si i kishte ai marrëdhëniet me to. Fjalët që ne do të përmendim më poshtë, janë thënë prej Muhammad Ali,…