Momenti kur ushtarët e Asadit ikin me vrap nga baza nga frika e raketave amerikane (VIDEO)

Momenti kur ushtarët e Asadit ikin me vrap nga baza nga frika e raketave amerikane (VIDEO)

On

SHBA-të, Franca dhe Britania e Madhe bombarduan mëngjesin e sotëm disa objektiva ushtarakë të regjimit të Asadit në Siri në formë ndëshkimi ndaj përdorimit të armëve kimike ndaj civilëve. Në videon që shoqëron këtë lajm duket momenti kur ushtarët dhe paramilitarët në…

363 palestinezë të plagosur në ‘Marshin e Madh të Kthimit’ në kufirin Gaza-Izrael

363 palestinezë të plagosur në ‘Marshin e Madh të Kthimit’ në kufirin Gaza-Izrael

On

Që nga 30 marsi e deri më tani, në kufirin izraelit të Rripit të Gazes janë mbledhur mijëra palestinezë në kuadër të 42 vjetorit të Ditës së Tokës. Në protestat e mëparshme, 27 palestinezë u vranë nga ushtarët izraelitë dhe qindra të…

6 sëmundjet e rrezikshme që zhvillohen në trupin tuaj nëse nuk flini mjaftueshëm

6 sëmundjet e rrezikshme që zhvillohen në trupin tuaj nëse nuk flini mjaftueshëm

On

6 sëmundje që mund të rriten në trupin tuaj nëse nuk flini mjaftueshëm Të gjithë vërejmë efekte anësore kur nuk kemi fjetur gjumë të mirë të natës: ngathtësi, dobësi, dhimbje të muskujve dhe paaftësi të përgjithshme për të menduar ose për të…