Fëmija 8 vjeçar nga Kumanova shkon në shkollë me Lamborghini, e vozit vetë! (VIDEO)

Fëmija 8 vjeçar nga Kumanova shkon në shkollë me Lamborghini, e vozit vetë! (VIDEO)

On

Një fëmijë nga Kumanova i moshës 8 vjecar ka vendosur që të shkoj në shkollë me veturë luksoze Lamburgini. Kjo video është prezantuar kohë më parë nga kanalin youtube. Mësohet se fëmija i vogël tash është rritur dhe me prindët jeton në…

Deklarata e fortë e Presidentit turk Erdogan: Po marrim kontrollin e shkollave të FETO në Shqipëri

Deklarata e fortë e Presidentit turk Erdogan: Po marrim kontrollin e shkollave të FETO në Shqipëri

On

Në një fjalim Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan ka përmendur edhe Shqipërinë duke treguar se po mundohet të ndërhyjë në institucionet arsimore në Shqipëri te cilat kontrollohen nga Gyleni. “NE AVANCOJMË ÇDO DITË, FONDACIONI YNË MAARIF NË SHQIPËRI VAZHDON PROCESIN E MARRJES…

Kërcënon në program të mëngjesit: “Nga e premtja i kam familjen pa bukë, veç vetëvrasja më ka mbet”

Kërcënon në program të mëngjesit: “Nga e premtja i kam familjen pa bukë, veç vetëvrasja më ka mbet”

On

Sot në lidhjen direkte të televizionit 7 në “Express Morning”, ka ndodhur një ngjarje jo fort e zakonshme dhe ndryshe nga lidhjet që jemi mësuar t’i shohim çdo ditë në emision. Pyetja drejtuar qytetarëve për sot ishte se nëse ishin të vetëdijshëm…

Një picë me lulelakër! Parandalon kancerin dhe jep shumë përfitime për trurin

Një picë me lulelakër! Parandalon kancerin dhe jep shumë përfitime për trurin

On

Pica mund të jetë edhe e shëndetshme! Në vend të njërës me yndyrë, provoni një picë me lulelakër dhe fara Chia. Është e shëndetshme, e shijshme dhe jep shumë përfitime. Lulelakra përmban vitaminat që trupi ynë ka nevojë si: acid folik, omega-3…

Telefonata që bëri që policia maqedonase të godas ashpër grupin e Kumanovës?!

Telefonata që bëri që policia maqedonase të godas ashpër grupin e Kumanovës?!

On

Një telefonatë e bërë rreth orës 10 të mëngjesit të 9 majit të 2015 ka ndryshuar strategjinë e organeve të rendit të asaj kohe lidhur me sulmin e planifikuar në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Siç mësohet, fillimisht janë bërë përpjekje që…

Fatime Fetai “dridh” Reçicën: Ejup Alimi dhe Ismet Guri kanë bë krim për nevojat e BDI-së!

Fatime Fetai “dridh” Reçicën: Ejup Alimi dhe Ismet Guri kanë bë krim për nevojat e BDI-së!

On

Prokurorja Fatime Fetai gjatë fjalëve hyrëse tha se Ejup Alimi dhe Ismet Gurri kanë bërë krim zgjedhor shkaku i dëshirës së tyre kriminale për të falsifikuar vullnetin e qytetarëve të Çairit. Fetai ka shtuar se këtë “krim” Alimi dhe Guri e kanë…