Pamje nga ndeshja e mbrëmshme, komentimi i veçantë nga komentatori arab dhe një sekret rreth Mohamed Salah (VIDEO)

Pamje nga ndeshja e mbrëmshme, komentimi i veçantë nga komentatori arab dhe një sekret rreth Mohamed Salah (VIDEO)

On

Do t’ua tregoj një sekret rreth lojtarit Muhammed Salah, që munden me ditê vetëm banorët e qytetit të Baselit. Çdo musliman do të gëzohet mendoj! 🙂 Pse Basel? Ngase ai një kohë ka jetu këtu në këtë qytet kur ka qenë lojtar…

Zeqirija Ibrahimi ua “plas” në fytyrë maqedonasve: Ja pse e këndova himnin më 27 prill!

Zeqirija Ibrahimi ua “plas” në fytyrë maqedonasve: Ja pse e këndova himnin më 27 prill!

On

I ftuar në emisionin debativ në Televizionin 24, Zeqirija Ibrahimi anëtar i Kryesisë Qendrore, foli rreth ngjarjeve të vitit të kaluar të 27 prillit në Kuvend, ku pos tjerash tha se: “Intonimi i himnit shqiptare nga ana ime ishte që të dëshmoj…

Kërkohet ulja e akcizës, çmime të “çmendura” të derivateve të naftës

Kërkohet ulja e akcizës, çmime të “çmendura” të derivateve të naftës

On

VMRO DPMNE do të propozojë uljen e akcizës për derivatet e naftës, thotë koordinatori i grupit parlamentar të VMRO DPMNE-së, Dragan Danev. Ai kritikoi qasjen e Qeverisë që gjoja e hoqi taksën radiodifuzive, ndërsa tani po e hyp çmimin e naftës. Qytetarët…

Ja kur do të merr fund zgjerimi i Qeverisë dhe kush do të jetë, flet Zaevi

Ja kur do të merr fund zgjerimi i Qeverisë dhe kush do të jetë, flet Zaevi

On

Në fillim të majit pritet epilogu nga bisedimet për zgjerimin e koalicionit qeveritar. Megjithëse nuk bën të ditur se me cilat subjekte ka përafruar qëndrimet, kryeministri Zoran Zaev thekson se progresi në bisedime arrihet nga gatishmëria e partive dhe deputetëve jashtë shumicës…

Që tani vetëm kështu do të gatuani pataten e re: Receta më e shijshme, do t’u pëlqejë të gjithëve!

Që tani vetëm kështu do të gatuani pataten e re: Receta më e shijshme, do t’u pëlqejë të gjithëve!

On

Po fillon sezoni i patateve të reja! Gatuani në këtë mënyrë, dhe do të mësoni që ekziston receta të cilën shumë herë do ta përsërisni, transmeton Telegrafi. Përbërësit: – 1 kg patate të reja, – 1 litër qumësht, – 2 lugë kopër…

Studimet e fundit KONFIRMOJNE se KETO janë shaktarët kryesorë të kancerëve

Studimet e fundit KONFIRMOJNE se KETO janë shaktarët kryesorë të kancerëve

On

Studimet e fundit konfirmojnë se ushqimet e përpunuara dhe përbërësit toksikë janë shaktarët kryesorë të kancerëve KONFIRMOJNE Një studim i publikuar kohët e fundit nga Kanadaja tregoi se sasia totale e normave të kancerit që mund të lidhet me jetesën dhe faktorët…