(VIDEO) Sulm me thika dhe hanxharë, kjo video bëri xhiron e botës

Ngjarja ka ndodhur në Barcelonë të Spanjës, ndërsa banorët filmuan nga ballkonet incidentin e tmerrshëm që ndodhur brenda qarkut të Raval, i njohur për bandat e drogës dhe prostitucionit.

Për fat, e gjithë ngjarje nuk përfundoi në tragjedi por vetëm me një të plagosur dhe tjetri në pranga.Megjithatë, edhe i plagosuri ndodhet nën arrest në spital.Banorët publikuan videon në mediat sociale, me synim për të ndërgjegjësuar për ndalimin e trafikimit të drogës.

News Reporter