4 ilaçe natyralë për të kuruar mishrat e dhëmbëve. Do të shpëtoni!

4 ilaçe natyralë për të kuruar mishrat e dhëmbëve. Do të shpëtoni!

On

Dhëmbët tuaj kanë tendencën të zhvishen dhe krijojnë xhepa midis mishrave?! Ky është një problem që duhet t’i kushtoni vëmendje, për më tepër që, “xhepat” në dhëmbë hapin derën për baktere të dëmshme. WebMD vëren se diçka e tillë çon në dëmtim…

Vogëlushi i varfër vuan për bukën e gojës, Salah mahnit botën me gjestin e tij…

Vogëlushi i varfër vuan për bukën e gojës, Salah mahnit botën me gjestin e tij…

On

Ylli egjiptian është një njeri fantastik edhe në jetën e përditshme pasi ka bërë një gjest të mrekullueshëm ndaj një vogëlushi. Mohamed Abdel Karim ishte emri i një djali që u pa në një emision televiziv me një bluzë të shkruar emrin…

Ambasadori turk në Shqipëri: “Rroftë vëllazëria turko-shqiptare”

Ambasadori turk në Shqipëri: “Rroftë vëllazëria turko-shqiptare”

On

Në Tiranë dhe qytete të tjera shqiptare ceremoni zyrtare dhe veprimtari kulturore me rastin e Ditës së Sovranitetit të Turqisë dhe Festës së Fëmijëve Dita e Sovranitetit Kombëtar të Turqisë dhe Festa e Fëmijëve, u festua me entuziazëm në oborrin e Ambasadës…

Biznesmeni nga Kamenica tenton t’ia vë flakën vetes për ta mbrojtur tokën ( VIDEO)

Biznesmeni nga Kamenica tenton t’ia vë flakën vetes për ta mbrojtur tokën ( VIDEO)

On

Pronari i kompanisë së ujit “Kika” ka tentuar ta hedhë veten në erë me një bidon benzinë, për shkak se Gjykata Themelore e Gjilanit, dega në Kamenicë, ka vendosur që mbi një pronë të tij të kalojnë telat e tensionit të lartë…

Zaev: Të gjitha materialet për rastin “Monstra” ia kemi dorëzuar PSP-së

Zaev: Të gjitha materialet për rastin “Monstra” ia kemi dorëzuar PSP-së

On

“Të gjitha materialet që ndërlidhen me rastin “Monstra” i janë dorëzuar Prokurorisë Speciale Publike (PSP). Ndërkohë që disa incizime të cilat nuk i kemi publikuar për opinionin por e kemi pa të udhës që duhet tua tregojmë familjarëve të viktimave, atë edhe…

Zekiri: Nga i ka marr Çavkovi 1 milion euro

Zekiri: Nga i ka marr Çavkovi 1 milion euro

On

Muhamed Zekiri, deputeti i Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë, para kamerës së Lajm TV ka kujtuar ngjarjen e 27 prillit të vitit të kaluar kur huliganët maqedonas terrorizuan kuvendin e Republikës së Maqedonisë, duke rrezikuar jetërat e deputetëve dhe gazetarëve që gjendeshin…